Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı

Periodontoloji ve implantoloji alanında hizmet veren Uzm. Dr. Oğuzhan Sunar Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

7

YILLIK DENEYİM

10

BİLİMSEL MAKALE

1950

MUTLU GÜLÜŞ

Her Fırçalamada Diş Etleriniz Kanamaya Mı Başladı?

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar – Cliniqa Dental World

Diş eti iltihapları ve implant tedavisinde son teknoloji yöntemlerle birlikte sağlıksız diş eti görünümünden kurtulun, dişlerinizi kaybetmeyin! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, ağız ve diş sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlıyor.

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Diş eti iltihapları tedavi edilmediğinde diş köklerinin zayıflamasına ve dişlerin kalıcı olarak kaybedilmesine neden oluyor! İmplant uygulamasında başarı için sağlıklı diş etleri şart!

Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

İmplant ve periodontolojide ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Tedavini Ol

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Uzmanlık Alanları

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, implant cerrahisi ve uygulamaları ile diş eti hastalıklarında modern tanı ve tedavi yöntemleriyle dişlerinize kaybettiği sağlığı kazandırıyor. Unutmayın mutlu bir gülüşün anahtarı doğru bir tedavidir!

Artık gülmekten korkuyor musunuz?

Periodontoloji ve implant tedavileriyle sağlıklı diş ve diş etlerine kavuşun!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Kimdir?

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar ile diş etlerinizi sağlıklı bir görünüme ulaştıracak, özgürce gülümseyeceksiniz. Başarılı implant uygulamalarıyla doğal dişlere kavuşacaksınız. Ağız kokusu, bruksizm, diş eti çekilmesi gibi tedavilerle ferah bir nefese ve fark edilen bir imaja sahip olacaksınız!

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Sararmış dişler, kanayan diş etleri, ağız kokusu artık kabusun mu olmaya başladı?

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Diş eti hastalıkları uygulamaları sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Bembeyaz dişlerin ve sağlıklı diş etlerin ile özgürce gülmekten artık utanma!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle Dişlerine İyi Bak, Hayata Daha Çok Gülümse!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

7
Yıllık Deneyim
5
Uzmanlık Alanı
1950
Mutlu Gülümseme
10
Bilimsel Makale

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar İle İletişime Geç!

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Kimdir?

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, ilk ve orta öğretimini Ankara’da tamamladı. 2007 yılında Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı.

2013 yılında diş hekimliği fakültesi lisans eğitimini başarıyla tamamlayan Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar, 2013-2015 yılları arasında Ankara’da özel bir diş polikliniğinde çalıştıktan sonra 2015 yılında Ordu Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Periodontoloji Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı.

2018 yılında “Periodontal Hastalıklı Bireylerde Tükrük İskemik Modifiye Albumin(İMA) ve Yüksek Hassasiyetli C-Reaktif Protein (Hs-CRP) Değerleri Üzerine Periodontal Hastalığın Etkisi” isimli tez çalışmasını tamamladıktan sonra Uzm. Dt. unvanını aldı.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar uzmanlık eğitimi boyunca yurtiçi ve yurtdışı birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar yapmış ve cerrahi yöntemlerle alakalı eğitimler aldı.

Uluslararası dergilerde üç adet ve ulusal dergilerde ise birçok sayıda bilimsel makalesi bulunmaktadır. Uzmanlık eğitimi boyunca, ortodontik tedavide hızlı diş hareketi sağlayan kortikotomi yöntemini kendi geliştirdiği yöntemle kolay bir cerrahi haline getiren ‘discision’ yöntemini bulmuş ve uluslararası yayınlarda bu yöntem kabul edilmiş ve faydalı bulunmuştur.

Uzm. Dt. Oğuzhan SUNAR, dişeti hastalıkları ve tedavisi, implant cerrahisi ve ileri cerrahi yöntemlerle ilgili aldığı yoğun klinik eğitimlerle hastalarına hızlı ve etkin çözümler sunmaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar, basit implant uygulamaları ve ileri cerrahi gerektiren implant uygulamaları, dişeti hastalıkları tedavisi ve cerrahileri, zigomatik implant cerrahisi ile ilgili çalışmalarına devam etmektedir.

Uzmanlık eğitimini tamamladıktan sonra kurs ve seminerlerde cerrahi yöntemlerle ilgili eğitim vermeye başlayan Uzm. Dt. Oğuzhan SUNAR şu an Etiler/Beşiktaş’ta bulunan Cliniqa Dental World’de mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Siz de sağlıklı dişlere kavuşmak, doya doya gülmek istiyorsanız Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtlerinde hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World tedavi ücretleri; ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Dt. Oğuzhan Sunar’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Periodontoloji & İmplantoloji Uzmanı Oğuzhan Sunar diş eti iltihapları, diş taşı temizliği, diş eti çekilmesi, diş estetiği, bruksizm ve ağız kokusu tedavisi gibi alanlarda hizmet vermektedir. Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar’ın tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Online Testler

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar Yorumları

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar
Uzm. Dt. Oğuzhan Sunar +90 (212) 663 77 58