Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Uzm. Dt. Deste Akyollu

Uzm. Dr. Deste Akyollu

Restorasyon ve Endodonti uzmanı

Endodonti alanında hizmet veren Uzm. Dr. Deste Akyollu, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

10

YILLIK DENEYİM

10

BİLİMSEL MAKALE

2500

MUTLU GÜLÜŞ

Estetik Kaygılarınıza Son Vermek İster Misiniz?

Endodonti Uzmanı Dr. Deste Akyollu – Cliniqa Dental World

Kaybettiğiniz dişlerinizin eski görünümüne kavuşması ve ağız sağlığınızı tekrar kazanmak için yapmanız gereken işi uzmanına bırakmak! Uzm. Dt. Deste Akyollu, ağız ve diş sağlığınızı yeniden hızlı ve güvenli bir şekilde kazanmanızı sağlıyor. estetik ve ağrı kanal dolgu esteetik dolgu

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Kemik yapınız yeterli olmasa da implant üstü protezlerle doğal dişleriniz kadar sağlıklı ve güçlü protezlere kavuşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dt. Deste Akyollu ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Uzm. Dt. Deste Akyollu ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Tedavini Ol

Uzm. Dt. Deste Akyollu ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dt. Deste Akyollu Uzmanlık Alanları

Kendinize olan güveninizi tazelemek, aynalara mutlu bakmak, iş ve sosyal hayatınızda güçlü bir imaj oluşturmak için doğru yerdesiniz! Uzm. Dt. Deste Akyollu , görünümünden memnun olmadığınız dişlerinize çözüm sunuyor!

Estetik olmayan dişler artık sorun olmaktan çıkıyor!

Ağrısız bir hayat deste akyollu ile sizlerle, diş ağrılarınıza çözüm sunmak için sizi bekliyor!

Uzm. Dt. Deste Akyollu Kimdir?

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Son teknoloji ekipmanlar ve uzman hekim kontrolü sayesinde gülüşleriniz artık güven altında! Uzm. Dt. Deste Akyollu ile yıllardır ertelediğiniz Endodonti tedavilerini güvenle olabilir, eskisinden sağlıklı dişlerinize kavuşabilirsiniz.

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Estetik kaygılarınız ve sağlıksız dişler artık kabusun mu olmaya başladı?

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Endodonti uygulamaları sayesinde hayalindeki estetik dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Doğal ve estetik yeni dişlerinle birlikte özgürce gülmekten artık utanma!

Uzm. Dr. Deste Akyollu İle Ağız ve Diş Problemleriniz ve Estetik Kaygılarınız Ortadan Kalkıyor

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

10
Yıllık Deneyim
5
Uzmanlık Alanı
2500
Mutlu Gülümseme
10
Bilimsel Makale

Uzm. Dr. Deste Akyollu İle İletişime Geç!

Uzm. Dr. Deste Akyollu Kimdir?

Uzm. Dr. Deste Akyollu, ilk ve orta öğrenimini İstanbul’da tamamladı. 2006 yılında İstanbul Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi’nden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde lisans eğitimine başladı.

2011 yılında Diş Hekimliği lisans eğitimini başarıyla tamamladıktan sonra, Diş Hekimliği Uzmanlık Sınavı (DUS)’nda Türkiye derecesi yaparak Kocaeli Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Anabilim Dalı’nda uzmanlık eğitimine başladı. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Zinde Güder, Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Zinde Güder’le tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Uzm. Dr. Deste Akyollu, dört yıllık uzmanlık eğitimi sürecinde yurt içi ve uluslararası kongrelerde sözlü ve yazılı sunumlar yapmış, çeşitli akademik dergilerde bilimsel makaleler yayınlamıştır.

Straumann implant markasının Proarch sisteminin türkiye lansmanını yapan ekipte yer almış ve protetik tedavi protokolünü hazırlamıştır. All-on-4 immediat yükleme protokolleri üzerine aktif olarak çalışmaktadır.

2016 yılında uzmanlık tezini zirkonyum destekli estetik restorasyonlar üzerine yaparak Protetik Diş Tedavisi Uzmanı unvanını almıştır. Cliniqa Dental World’de hastalarına güvenli ve ayrıcalıklı diş tedavileri sunmaktadır.

Ödüller

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzm. Dr. Deste Akyollu, protetik diş tedavisinde bilimsel çalışmalarına devam etmekte, kendini geliştirmeye devam etmektedir.

Uzm. Dr. Deste Akyollu sabit, hareketli ve implant üstü protez uygulamalarıyla ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlayarak İstanbul’da çeşitli kliniklerde çalışmalarını sürdürmektedir.

Siz de sağlıklı dişlere kavuşmak, özgürce gülmek istiyorsanız Protetik Diş Tedavisi Uzmanı Dr. Zinde Güder ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Endodonti uzmanı Dr. Deste Akyollu, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtlerinde hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World tedavi ücretleri; ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World Endodonti uzmanı Dr. Deste Akyollu’dan randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Uzm. Dr. Deste Akyolluhareketli, sabit ve implant üstü diş protezi tedavilerini uygulamaktadır. Uzm. Dt. Zinde Güder’in tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Online Testler

Uzm. Dr. Deste Akyollu Yorumları

Uzm. Dr. Deste Akyollu hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58