Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Diş Hekimleri

Diş sağlığınız yerinde mi? Hemen öğrenin!

Cliniqa Dental World Diş Hekimleri – Ortodonti Uzmanları, Cerrahlar ve Doktorlar

Alanlarında uzman, hastaları tarafından tavsiye edilen diş hekimleri, ortodonti uzmanları ve çene cerrahlarımızı yakından tanıyın, ağız ve diş sağlığınızla ilgili uzmanından bilgi alın…

Özel klinik tasarımımız ve konforumuz, sunduğumuz premium ayrıcalıklar, kişiselleştirilmiş tedavilerimizle son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik hizmetler sunuyor, hayal ettiğiniz gülümsemeye sizleri kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle fark yaratabilir, özgüveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

150
Uluslararası Hizmet
11
Uzmanlık Alanı
11
Diş Hekimi
3500
Mutlu Hasta
Değişime Hazır Mısın?

Değişime Hazır Mısın?

Gülüşünden memnun değilsen ve yeni bir gülüş istiyorsan Cliniqa diş hekimlerimiz ile birlikte değişimin tam zamanı.

Alanında uzman Cliniqa Dental World diş hekimleri ve son teknoloji tedavi yöntemleriyle değişime hazırsan başlamak için geç kalma. Kararını ver, tedavini ol ve sağlıklı bir gülümsemeyle mutlu bir hayatın keyfini doyasıya çıkarmaya başla.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği uzmanları ile bir an önce değişim yolculuğun için ilk adımı at ve hayatına kaldığın yerden mutlu ve sağlıklı bir şekilde devam et.

Estetik Diş Hekimliği

Diş Hekiminle Tanış!

Gülüşünden memnun değil misin? Kendine olan güvenini kaybettin ve istediğin gibi bir imaja sahip olamıyor musun?

Alanlarında uzman Cliniqa Dental World diş hekimleri ve fark yaratan tedavi seçenekleri sana bir telefon kadar yakın. Türkiye’den ve dünyanın her şehrinden hastalarına hizmet veren hekimlerimizle büyük değişim için ilk adımı at.

Canını sıkan, moralini bozan ağız ve diş sorunlarından bir an önce kurtulmak için asistanlarımızdan randevunu hemen al.

Diş Hekiminle Tanış!
Diş Hekiminle Tanış!
Tedavini Ol, Sağlıklı Gülümse!

Tedavini Ol, Sağlıklı Gülümse!

Sağlıklı gülümsemeyi ertelemek, karar vermek için beklemek yok. Hemen tedavi ol ve hayatını değiştirmeye başla.

Cliniqa Dental World diş hekimleri ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız-diş-çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, diş hastalıkları, kanal tedavisi, dolgu, diş protezi ve dental SPA alanlarında ihtiyacın olan tedaviyi senin için sunuyor!

Cliniqa diş polikliniği ile tedavilerini son teknolojik ekipmanlarla ol, sağlıkla parlayan dişlerinle hayal ettiğin ışıldayan gülümsemeye kavuş.

Diş Tedavileri

Sıkça Sorulan Sorular

Cliniqa Dental World'de sorununuza en uygun çözümü bulmak ve tedavi olmak oldukça kolay. Diş hekimlerimize telefon, whatsapp, e-mail ve diğer iletişim kanalları aracılığıyla hızlıca ulaşabilir, sorununuzu anlatabilir, gerekli teşhis ve tanı işlemlerinden sonra diş hekiminizin uygun gördüğü tedaviyle arzu ettiğiniz gülümsemeye hemen kavuşabilirsiniz.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Ağız ve diş tedavi ücretleri hastaların sorunlarına yönelik olarak uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre farklılık göstermektedir. Hastanın sorunuyla ilgili diş hekiminin yapacağı teşhis ve tanı neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre ücretlendirme yapılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak için kliniğimize ulaşabilir, tedavi ücretleriyle ilgili gerekli bilgileri alabilirsiniz.

Çocuk, yetişkin, önleyici ve düzeltici ortodonti tedavileri, gülüş tasarımı, lamina, porselen ve zirkonyum kaplamalar, diş beyazlatma, diş kristali, bonding estetik uygulamalar, implant, kanal tedavisi, dolgu, protez, çocuk diş hekimliği ve dental SPA gibi 48 uzmanlık alanında diş tedavi hizmetleri uzman diş hekimlerimiz tarafından verilmektedir.

Online Testler

Online Testler