CLINIQA DENTAL WORLD'E HOŞGELDİNİZ

CLINIQA DENTAL WORLD; özel tasarımı ve konforu, sunduğu premium ayrıcalıkları, özelleştirilmiş teknolojileri, kişiselleştirilmiş bakım ve tedavi yöntemleri ile misafirlerine eşsiz bir deneyim sunan sistematik ve entegre bir kliniktir.


Her gülümsemenin özel bir hikayesi vardır. Gülümseme evrensel bir dildir ve çoğu zaman sözcüklerin yerine kullanılır. Bu özel ifadeyi kaybetmemeniz ve hatta markalaştırmanız için sizleri; Cliniqa Dental World’un bu özel ve prestijli dünyasına davet ediyorum.

Uzm. Dr. Ömer POLAT
Kurucu Hekim / Yönetim Kurulu Başkanı

Premium İlkler

Kliniğimiz, genç, dinamik ve alanında uzman hekim kadrosu ile estetik, özel, restoratif ve genel diş hekimliği tedavilerini bilinen klinik algısının dışında farklı bir konsept ile sunmaktadır. 

Yurtiçi ve yurtdışındaki iş ortaklarımızla birlikte sağlık turizminde önemli çalışmalara imza atıyoruz. Hizmet kalitemiz ile herkesin güvenebileceği aynı zamanda da Türkiye’yi, Dünya’da üst segmentte temsil edecek bir marka olarak kurulduk. 

Uzman hekimlerimiz misafirlerimize kalıcı ve eşsiz bir tedavi/bakım deneyimi sunmak için sıradan prosedürler ve tedavi yöntemleri yerine kalıcı, tasarım ve sonuç odaklı uygulamalar üzerinde sürekli çalışmaktadırlar.

project
 

 

Renova

Önleyici, düzeltici, sabit, hareketli, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavilerimiz ile mutlu ve özgürce gülümseyin.

Cliniqa Smile

Cliniqa Smile gülüş tasarımı tedavisi ile estetik, doğal ve özel bir görünüm; çarpıcı bir gülümseme kazanın.

Crystal White

Crystal White, diş taşı temizliği ve beyazlatma uygulamaları ile tanışın. Işıltılı bir gülümsemeye sahip olun.

Super Surgical

Özgüveninizi artıracak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak, güçlü ve beyaz dişlere sahip olun.

Randevu Oluşturun

 

BLOG

HASTA GÖRÜŞLERİ