Super Surgical

Cliniqa Dental World / Super Surgical

SUPER SURGICAL

IMPLANT

Aile fotoğrafları ya da özel anlarda gülümsemekte tereddüt ediyor musunuz? Temel gıdaları çiğnemekte zorlanıyor musunuz? Cliniqa Dental World, Super Surgical ile diş implantasyonu çok özel, hızlı ve oldukça basit bir prosedürdür. Lokal anestezi ile gerçekleştirilen Super Surgical implant tedavisi, tamamen ağrısız ve yaklaşık 30 dakika kadar sürmektedir. Super Surgical ile özgüveninizi artıracak, kendinizi güvende hissetmenizi sağlayacak, güçlü ve beyaz dişlere sahip olmak hiç de zor değil!

Super Surgical implant, diş köklerinin yerine geçer, çene kemiğine sabitlenir ve cerrahi olarak yerleştirildiklerinde asla görünmez. Super Surgical implantlar hafif, güçlü ve biyo-uyumlu metal olan titanyumdan üretilmiştir. Super Surgical implant, yemek yemenize, çiğnemenize, özgürce gülümsemenize, konuşmanıza, dişlerinizin tamamen doğal ve sağlıklı bir görünüme sahip olmasını sağlayarak; sosyal, psikolojik ve fiziksel yararlılık sağlamaktadır. Super Surgical implant tedavisi o kadar güvenlidir ki; her yaş için uygun olduğu gibi, 70-80 yaş ve üzeri hastalara bile uygulanabilir.

Cliniqa Dental World, Super Surgical ile yeni bir başlangıç yapabilir, aile fotoğraflarındaki yerinizi özenle alabilir, özgürce yemek yiyebilir ve harika bir gülümseme ile özgüveninizi yeniden kazanabilirsiniz.

WhatsApp Ara