Diamond Care

Cliniqa Dental World / Diamond Care

DIAMOND CARE

DOLGU ve KANAL TEDAVİLERİ

Cliniqa Dental World, Diamond Care ile hasar görmüş dişlerinizi kaybetmenize izin vermeden kurtarıyor ve yeniliyoruz. Kök kanal tedavisi, diş implantı, çıkarılabilir protez, kompozit dolgu, porselen dolgu, amalgam ve estetik dolgu süreçlerini kapsayan Diamond Care ile kozmetik açıdan kusursuz ve doğal; hijyenik açıdan sağlıklı ve güçlü dişlere sahip olabilirsiniz.

Diş hassasiyetleri sonrasında oluşan çatlak, çürük ve oyuklarda bakteriler ciddi enfeksiyonlara sebep olabilir. Bu enfeksiyonların belirti ve semptomları arasında; yüzünüzde ve boynunuzda şişlik, diş ağrısı, diş eti şişkinlikleri ve artan sıcaklık hassasiyeti görülebilir. Bu gibi semptomları belirgin şekilde taşıyor ve hissediyorsanız; Diamond Care, son teknoloji endodontik protokolleri ve en yenilikçi materyalleri ile bir an önce tedaviye başlamanız gerekmektedir.

Cliniqa Dental World, Diamond Care tedavi ve bakım süreçlerinde protaper döner enstrümantasyonu gibi güncel ve son teknolojileri kullanmaktadır. Bu durum kök kanalı prosedürü sırasında mikroskobik hassasiyet sağlar ve müdahale süresini büyük ölçüde azaltır. Diamond Care tedavi ve bakım servisinin amacı hasarlı veya enfekte olmuş dişlerinizi kaybetmeden sağlıklı ve doğal bir şekilde geri kazanmanızı sağlamaktır.

WhatsApp Ara