Dental SPA

DENTAL SPA

ADVANCED CARE

Vücudunuzu ve cildinizi yenileyerek, ihtiyaç duyduğunuz özel bakım ve ritüellerle, fiziksel ve psikolojik olarak rahatlamanızı sağlayan SPA trendlerinin premium ilki olan Dental SPA ile estetik kaygılarınızın tamamını ortadan kaldırıyor, üç aşamalı; diş taşı temizliği, diş eti tedavisi ve bakımı, plak temizliği ve beyazlatma uygulamaları ile ağız ve diş sağlığı konforunuzu maksimum seviyede yükselterek, sizleri sıra dışı bir deneyime davet ediyoruz.

Dental SPA’da ilk olarak diş eti ceplerinizi özel solüsyonlarla yıkıyor, bu bölgedeki tartar ve plağı tamamen uzaklaştırarak diş etlerinizi ferah ve sağlıklı bir hale getiriyoruz. Devamında ise oral duş ile, kalabalık ve çarpık dişlerin, kron/köprü ve implant alanları nedeni ile diş fırçalarken ulaşılamayan yiyecek artıklarını gideriyor, plakları temizliyor ve ağız içerisinde sağlıklı bir ortam yaratıyoruz. Leke ve renk atmalarını gideren, ışıltılı bir görünüm sağlayan diş beyazlatma uygulamaları ile de dişlerinizin görünümünü büyük ölçüde değiştiriyor, kozmetik ve doğal bir görünüm sağlıyoruz. (Diş beyazlatmada daha parlak ve etkili bir sonuç istiyorsanız zaman zaman tekrar edilmesi gerektiğini unutmamalısınız.)

Dental SPA kişisel bakımınızın yanı sıra ağız ve diş sağlığınızı korumanın en özel ve etkili yoludur. Estetiğe en çok ihtiyacımız olan bölge ağız ve dişlerimizdir. Dental SPA ağız ve diş sağlığınızın “sağlıklı olma” durumunu koruma amaçlı olarak 6 ayda bir tekrar edilmedir. Mutlu ve güzel bir gülümseme, rahat bir nefes ile özgüveninizi yeniden kazanabilir, yaşamınıza fiziksel ve psikolojik olarak + değer katabilirsiniz.

WhatsApp Ara