Crystal White

Cliniqa Dental World / Crystal White

CRYSTAL WHITE

DİŞ BEYAZLATMA

Hakkınızda farkedilen ve hatırlanan ilk detay gülüşünüz ve ifadenizdir. Çarpıcı ve ışıltılı bir gülümseme, sağlıklı ve özenli bir ifadenin anahtarıdır. Bu özel ifadeyi korumak için günlük yiyecek ve içecek alışkanlıklarınızı değiştiremiyor ya da özenli bir diyet dahilinde tüketemiyorsanız, Crystal White periyodik bakımları ile koruyabilir, çarpıcı ve daha akılda kalıcı bir hale getirebilirsiniz.

Diş renginizin değişimi, çay, kahve, sigara ve renklendirici içeren yiyecek ve içeceklerden (asitli içeceklerde etkili olmaktadır) kaynaklandığı gibi ilerleyen yaşınızlada doğru orantılıdır. Diş renginizi koruyan, ağız ve diş sağlığınızı hijyenik açıdan stabil hale getiren Crystal White ile bakımlı, hijyenik ve özel bir koruma sağlayabilir, estetik açıdan sağlıklı diş ve diş etlerine sahip olabilirsiniz.

Crystal White diş beyazlatma işlemi öncesinde hekimlerimiz, diş ve diş etlerinizi inceleyerek günlük ağız ve diş sağlığı (oral hijyen) bakım/hijyeni hakkında sizleri bilgilendirmektedirler. Ağız ve diş sağlığınız ile ilgili daha farklı ve özel estetik sonuçlar elde etmek istiyor ve kozmetik prosedürlerin planlanmasını talep düşünüyorsanız (Cliniqa Smiler / Lamina Veneer) Crystal White diş beyazlatma işlemi sizler için yeterli olmayacak, gülüş tasarımı (Cliniqa Smile) hakkında hekimlerimiz sizleri detaylı olarak bilgilendireceklerdir. Crystal White diş beyazlatma işlemi ortalama 45 dakika ile 1 saat arasında sürmektedir. Daha etkin ve iyi sonuç alabilmeniz için beyazlatma işlemi öncesinde, düzenli ve dikkatli bir diş temizliği önerilmektedir.

WhatsApp Ara