Cliniqa Smile

Cliniqa Dental World / Cliniqa Smile

CLINIQA SMILE

ESTETİK

Her gülümsemenin özel bir hikayesi vardır. Sizlere tam olarak hayalini kurduğunuz ve özgüveninizi yeniden kazanmanıza yardımcı olacak sağlıklı ve harika bir gülümseme vaad ediyoruz. Hikayeniz Cliniqa Dental World’de başlıyor ve aynı gün tek bir randevu ile benzersiz bir tasarım, gülümsemenize yansıyor.

Cliniqa Dental World hekimleri, mükemmelliği sağlamak için sistematik bir tanı ve özel bir planlama ile oluşturulan parametleri takip ederek kendi ifadenizi özelleştiren sağlıklı ve doğal gülümselemeler yaratmaktadır. Cliniqa Smile, mükemmel estetik sonuçlarla; özel olarak tasarlanmış gülümseme için kalıcı, çarpıcı ve eksiksiz bir çözümdür. Her bir kaplama özel olarak tasarlandığından dişlerdeki küçük boşlukları kapatarak, dişlerinizi şekil ve boyut olarak daha simetrik hale getirmektedir. Dişlerinizi koruyan kaplamalar, doğal ve düşük mineralleşme nedeniyle yaşamış olabileceğiniz diş hassasiyetini de ortadan kaldırırlar.

Lamina venerler, porselen veya yaprak porselen olarak da adlandırılmaktadırlar. Dişlerinizin ön ve yan kısımlarına yapıştırılan, kontak lens inceliğinde porselen yapraklardır. Lekesiz, çatlaksız, boşluksuz ve estetik açıdan kusursuz dişlere sahip olmanızı sağlarlar. Problemli dişlerinizin aksine günümüzde sıkça kullanılan film yıldızları gülüşü (Hollywood Smile) gibi özel ve estetik bir gülümsemeye sahip olabilirsiniz. Dişleriniz, görüntünüzün ve yüzünüzün en akılda kalıcı, hatırlatıcı ve ifadenizin toplamını oluşturan kişisel markalaşmış imzanızdır. Cliniqa Smile, lamina veneer gülüş tasarımı ile ifadeniz çarpıcı şekilde değişecektir.

Cliniqa Smile, porselen yapısıyla lekelenmelere karşı dirençli, yarı saydamlığı sayesinde dişlerinizin gerçek rengi ile uyumludur. Sahte ve aşırı beyaz bir görüntüden uzak, temiz, sağlıklı ve doğal bir görünüme sahiptir.  Bu özel uygulama ile ifadenizi ve hayatınızı değiştirmek, kişisel ve markalaşmış imzanız gülümsemeniz ile hatırlanmak istiyorsanız sizleri; Cliniqa Dental World, Cliniqa Smile gülüş tasarımının benzersiz ve ayrıcalıklarla dolu dünyasına davet ediyoruz.

WhatsApp Ara