Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

İletişim

Cliniqa Dental World
İstanbul
Kültür Mah. Vişne Çıkması Sok. Kolağası İş Mrk. No: 1 - Ulus/Beşiktaş/İstanbul

Diş Asistanınıza Sorun

Sıkça Sorulan Sorular

Cliniqa Dental World'de probleminize en iyi çözümü bulmak ve tedavi olmak çok kolaydır. Diş hekimlerimizle telefon, WhatsApp, e-posta ve diğer iletişim kanallarından hızlı bir şekilde iletişime geçebilir, sorununuzu anlatabilir ve gerekli teşhisin ardından diş hekiminizin uygun gördüğü tedavi ile arzu ettiğiniz gülümsemeye kavuşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Ağız sağlığı ve diş tedavi ücretleri, hastaların sorunları için uygulanan yöntemlere ve verilen hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Hastanın sorunu ile ilgili diş hekimlerimiz tarafından yapılan teşhis neticesinde en uygun tedavi seçeneği belirlenecek ve buna göre fiyatlandırılacaktır. Sorununuza uygun tedaviler hakkında bilgi almak ve tedavi ücretleri hakkında gerekli bilgileri almak için kliniğimizle iletişime geçebilirsiniz.

Çocuk, yetişkin, koruyucu ve düzeltici ortodontik tedaviler, gülüş tasarımı, lamina, porselen ve zirkonyum diş kaplamaları, diş beyazlatma, diş kristali, bonding estetiği uygulamaları, diş implantı, kanal tedavisi, diş dolgusu, diş protezi gibi 48 uzmanlık alanında pediatrik diş hekimliği ve dental SPA tedavi hizmetleri uzman diş hekimleri tarafından verilmektedir.

Online Testler

Online Testler