Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Kurucumuz

Uzm. Dr. Ömer Polat

Ortodonti, lamine, sabit ve hareketli ortodontik tedavi branşlarında kurucusu olduğu Cliniqa Dental World Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hizmet veren Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur.

Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı'nda doktora eğitimini tamamlayan Uzm. Dr. Ömer Polat, yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar gerçekleştirmiştir. Bilimsel çalışmaları ve tedavi hizmetlerinin yanında Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat; Sağlık Zamanı, İyi Ki Varsın, Günaydın Doktor gibi TV programlarında ağız ve diş sağlığı ile ilgili önemli hususları izleyicilerle paylaşmıştır.

Uluslararası standartlarda, premium bakım ve tedavi servisleri içeren Cliniqa Dental World ile hastalarının yıllardır hayalini kurdukları gülüşe kavuşmasını sağlamakta, ihtiyaç ve beklentilerine yönelik kalıcı çözümler sunmaktadır.

Dr. Ömer Polat Kimdir?

1987 yılında Sivas'ta doğan Dr. Ömer Polat ilk ve orta öğretimini Antalya'nın Alanya ilçesinde tamamlamıştır. Alanında ünlü isimlerden olan Uzm. Dr. Ömer Polat, İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur.

Dr. Ömer Polat, 2010 yılında başarıyla tamamladığı lisans eğitiminin ardından Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ortodonti Anabilim Dalı’nda doktora eğitimi almıştır. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Ömer Polat uyguladığı yeni nesil tedavilerle kurucusu olduğu Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Estetik diş hekimliği, özel tedaviler, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileri için sistematik ve entegre bir klinik olarak kurduğu Cliniqa’da modern tedavilerle hastalarının sorunlarına çözüm sunmaktadır.

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Doktora eğitimi boyunca yurtiçi ve uluslararası birçok kongrede sözlü ve yazılı sunum yapan Uzm. Dr. Ömer Polat, tezini; “Ortodontik Tedavinin Hasta Psikolojisi ve Oksidatif Stres Üzerine Etkileri” konusunda yazarak 2014 yılında doktora eğitimini tamamlamıştır.

Alanındaki gelişmeleri ve son teknoloji tedavileri yakından takip eden ve hastalarına uygulayan Dr. Ömer Polat aynı zamanda lingual ortodonti, şeffaf plak ile ortodontik tedavi gibi birçok farklı alanda sertifikalar almıştır. Ortodonti Uzmanı Ömer Polat, Türk Ortodonti Derneği, Türk Diş Hekimleri Birliği ve European Orthodontic Society üyesidir.

Hastalarına en iyi sağlık hizmetini vermek için Uzm. Dr. Ömer Polat Cliniqa Dental World Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini Etiler’de açmış, binlerce hastasına sağlıklı dişler kazandırmıştır.

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Ortodonti Uzmanı Dr. Ömer Polat, çocuk ve yetişkin ortodonti alanında hastalarının şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmekte, modern uygulamalar gerçekleştirmektedir.

Uzman olduğu ortodonti alanıyla birlikte estetik diş hekimliği, restoratif diş hekimliği ve genel diş hekimliği tedavileriyle de ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlamaktadır.

Özel tasarımı ve konforu, sunduğu ayrıcalıklı hizmetleri, alanında uzman ve deneyimli ekibi, özelleştirilmiş teknolojileri, kişiselleştirilmiş bakım ve tedavi yöntemleri ile kurucusu olduğu Cliniqa Dental World bünyesinde hastalarına memnuniyet odaklı bir deneyim sunmaktadır.

Hastalarımızdan Yorumlar

Ertelemeyin!

Çapraşık, sararmış ve sağlıksız dişleriniz sizi mutsuz mu ediyor?

Korkmayın!

Modern tedavi uygulamaları sayesinde hayalinizdeki dişlere kavuşun.

Sağlıkla Gülümseyin!

Deneyimli ellerde mutluluklarınızı özgür gülüşlerinize sığdırın.

Hayatınızı Değiştirmeye Gülüşünüzden Başlayın! Uzm. Dr. Ömer Polat İle Tanışın!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kesin ve kalıcı çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Ömer Polat ile tanışın!

10 Yıllık Deneyim

Çocuk ve yetişkin ortodonti tedavisi ile estetik diş sağlığı uygulamalarında 10 yılı aşkın deneyim.

30 TV Programı

Türkiye’nin en çok izlenen televizyon kanallarında ağız ve diş sağlığına özel program yayınları.

3500 Mutlu Gülüş

Estetik kaygılarından kurtulan, sağlıklı ve ışıltılı bir gülüşe sahip olan binlerce mutlu hasta.

Artık Gülüşünüzü Saklamayın!

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununuza uygun tedavilerimizi öğrenin, dişlerinizi uzmanına emanet edin.

Sosyal Medyada Uzm. Dr. Ömer Polat

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58