Dr. Dt. Beril Karagenç Batal
Dr. Dt. Beril Karagenç Batal +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal

Endodonti Uzmanı

Endodonti alanında hizmet veren Uzm. Dr. Beril Karagenç, Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

20

YILLIK DENEYİM

30

BİLİMSEL MAKALE

9500

MUTLU GÜLÜŞ

Sağlıksız Dişler Hayatınızı Kabusa Çevirmesin!

Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç – Cliniqa Dental World

Mutlu ve sağlıklı bir gülümseme için doğru adrestesiniz! Alanının ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Beril Karagenç, ağız ve diş sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlıyor. Aynalarla barışmanın tam sırası…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

Diş Sağlığı Testleri

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Erken tanı yapılmayan diş kökü problemlerinde çene kemiklerinin erimesi ihtimali normal diş çürüklerine göre fazladır.

Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle alanının en ünlü isimlerinden Uzm. Dr. Beril Karagenç ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Dr. Dt. Beril Karagenç ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Tedavini Ol

Dr. Dt. Beril Karagenç ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Uzm. Dr. Beril Karagenç Uzmanlık Alanları

20 yılı aşkın deneyimi ile Türkiye’nin en iyi Endodontistleri arasında yer alan Dr. Dt. Beril Karagenç Batal, diş sağlığınızı yeniden kazanmanız için profesyonel hizmetler sunuyor. Sevdiklerinizle uzun ve sağlıklı bir hayat istiyorsanız dişlerinize gereken özeni gösterin ve huzurlu yaşayın!

Gülüşünüzü saklamak zorunda kalmayın!

Gülüşünüzü saklamak zorunda kalmayın!

Endodonti tedavileriyle eskisinden daha güçlü dişlere kavuşun!

Dr. Dt. Beril Karagenç Kimdir?

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Dr. Dt. Beril Karagenç ile yıllardır korktuğunuz kanal tedavisi kabusunuz olmaktan çıkacak! Sağlıklı bir ağıza, ferah bir nefese ve fark edilen bir gülümsemeye sahip olmak istiyorsanız ilk adımı bizimle atın!

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Eksik dişler, düzensiz görüntü, çiğneme sorunları artık dert değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Kanal tedavisi uygulamaları sayesinde hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve özgürce gülümsemenin keyfini yaşa.

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal İle Yeniden Özgürce Gülün, Aynalarla Barışın!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

20
Yıllık Deneyim
5
Uzmanlık Alanı
9500
Mutlu Gülümseme
8
Mesleki Ödül

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal İle İletişime Geç!

Dr. Beril Karagenç Kimdir?

Dr. Beril Karagenç Kimdir?

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal, 1993 yılında H. Avnİ Sözen Anadolu Lisesi'ni bitirdi. 1998 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

Aynı üniversitede Endodonti Doktorasını tamamlayarak 2005 yılında PhD unvanı aldı. 2007 yılında Marmara Üniversitesi'nde Hastane Yönetimi Sertifika Programını tamamladı. Ulusal ve uluslararası pek çok kongrede sunumlar gerçekleştiren Beril Karagenç, Cliniqa Dental World diş kliniğinde hastalarına hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç’le tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Dr. Dt. Beril Karagenç Batal, klinik yöneticiliği yapmış olmakla beraber, çalışma hayatına uzman diş doktoru olarak devam etmektedir.

Acıbadem Altunizade Hastanesi Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi'nin kurucu şefi olarak görev almış ve 2017-2020 yılları arasında Endodonti Uzmanı olarak görev yapmıştır. Ayrıca sağlık çalışanlarına yönelik ‘’Hasta ilişkileri ve Hasta Deneyim Yönetimi’’ konularında eğitimler vermekte ve sağlık kurumlarında ‘’Deneyim Yönetimi’’ konularında danışmanlık yapmaktadır. "Klinik Haller" Podcast Kanalı ile mesleki tecrübelerini aktarmayı sürdürmektedir.

2019 yılında Acıbadem Üniversitesi SHMYO bünyesinde Endodonti Klinik Yardımcılığı ve Muayenehane Yönetimi dersleri veren Beril Karagenç, aynı üniversitede Öğr. Gör. Dr. unvanı almıştır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç, kanal tedavisi alanında hastalarının şikayetlerine kalıcı ve hızlı çözümler üretmek için alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri takip etmektedir.

Uzman olduğu endodonti alanıyla birlikte genel diş hekimliği tedavileriyle de ağız sağlığından ve gülüşünden memnun olmayan hastalarına özgür ve sağlıklı bir gülümseme kazandırmayı amaçlamaktadır. Diş hekimlerinin hasta memnuniyetini arttıracak çalışmalar hakkında eğitimler vermeye devam etmektedir.

Siz de sağlıklı dişlere kavuşmak, doya doya gülmek istiyorsanız Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtlerinde hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World tedavi ücretleri; ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Dental World Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç’ten randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Endodonti Uzmanı Beril Karagenç kanal tedavisi, apseli diş tedavisi, retreatment, kanal içi post alanlarında hizmet vermektedir. Dr. Dt. Beril Karagenç’in tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Dr. Dt. Beril Karagenç Yorumları

Endodonti Uzmanı Dr. Beril Karagenç hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.