Dr. Başak Naz Körükcü
Dr. Başak Naz Körükcü +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dr. Başak Naz Körükcü

Diş Doktoru

Güncel ve estetik tedaviler, ortodontik tedaviler, minimal invaziv restoratif alanlarda hizmet veren Dr. Başak Naz Körükcü, Bolu Abant İzzet Baysal Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezundur. devamını oku

5

YILLIK DENEYİM

5

BİLİMSEL MAKALE

850

MUTLU GÜLÜŞ

Özgürce ve Sağlıkla Gülümseyin!

Dr. Başak Naz Körükcü – Cliniqa Dental World

Hayatınızı değiştirmek için doğru yerdesiniz! Dr. Başak Naz Körükcü, ortodonti tedavileri ve estetik diş hekimliği uygulamalarıyla gülüşünüzü yeniden yaratmanızı sağlıyor. Haydi, değişime başlayalım…

Kişiye Özel Uygulamalar

Kişiye Özel Uygulamalar

Ağız ve diş sağlığı alanında etkili ve fark yaratan, kişiye ve sorununa özel, memnuniyet odaklı tedaviler.

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Son Teknoloji Diş Tedavileri

Modern ve gelişmiş uygulamalarla diş hekimliğinde uluslararası tedavi standartları, yeni nesil yöntemler.

Diş Sağlığı Testleri

Diş Sağlığı Testleri

Üstün kalitedeki cihazlar ve kendini geliştirmeye devam ederek bir marka haline gelen ağız ve diş kliniği.

Biliyor Musunuz?

Kurumsal firmalarda çalışanların %40’ının en büyük korkusu görünüşlerinin beğenilmemesi. Estetik bir gülümseme ile bu korku tarihe karışıyor!

Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Diş tedavilerinde ileri teknoloji uygulamalar, tedavi öncesi ve sonrası profesyonel destek, kişiye özel çözümlerle yüksek hasta memnuniyeti! Bilimsel tedavi yaklaşımı ve hasta haklarını koruyan çalışma prensipleriyle Dr. Başak Naz Körükcü ile tanışın!

Randevu Al

Cliniqa Dental World'den WhatsApp, online form ve telefon yoluyla randevu al.

Sorununu Öğren

En gelişmiş tanı yöntemleriyle sorununa uygun tedavi seçeneklerini öğren.

Tedavi Planını Oluştur

Tedavi planını Dr. Başak Körükcü ile birlikte kendine uygun şekilde oluştur.

Tedavini Ol

Dr. Başak Naz Körükcü ile diş tedavini sorunsuz ve güvenli bir şekilde ol.

Kontrollerini Yaptır

Tedavi sonrası süreçte koruyucu kontrollerini yaptır, diş sağlığına dikkat et.

Sağlıklı Gülüşüne Kavuş

Hayal ettiğin sağlıklı gülüşe kısa sürede kavuş, aynalara mutlu bak.

Dr. Başak Naz Körükcü Uzmanlık Alanları

Ortodonti tedavileri, beyazlatma, kaplama, dolgu, bonding ve diş kristali uygulamalarıyla Dr. Başak Naz Körükcü, diş sağlığınıza gereken önemi göstermenize destek oluyor. Estetik kaygılarınıza son vermek ve ayrıcalıklı bir hizmet almak için doktorunuzla tanışın!

Işıldayan bir gülümsemeniz olsun ister misiniz?

Işıldayan bir gülümsemeniz olsun ister misiniz?

Estetik diş tedavileriyle dikkat çekici bir görünüme kavuşun!

Dr. Başak Naz Körükcü Kimdir?

Öncesi Sonrası – Onlar Başardı, Sıra Sizde!

Dr. Başak Naz Körükcü ile dişleriniz parıldayan sağlıklı görüntüsüne kavuşsun, siz de özgüven kazanarak rahatça ve özgürce gülümseyin! Son teknoloji yöntemlerle size özel, fark edilen bir gülüşünüz olsun…

İlham Al, Harekete Geç!

Dişlerinin Görünümünden Mutsuz Musun?

Rengini kaybetmiş dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

Sana Özel Yöntemlerle Sağlığına Kavuş!

Estetik diş hekimliği uygulamalarıyla hayalindeki sağlıklı dişlere kavuşabilirsin.

Özgürce Gülümse!

Artık gülüşünü saklama ve her an özgürce gülümsemenin keyfini çıkar.

Dr. Başak Naz Körükcü İle Bembeyaz Dişler, Sağlıklı Gülüşler! Hayatınıza Dikkat Çekici Bir Dokunuş!

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz.

Cliniqa Dental World olarak son teknolojiye uygun ve ihtiyacınıza yönelik planlanan tedavi yöntemlerimizle, sizleri arzu ettiğiniz gülümsemeye kalıcı ve sorunsuz şekilde kavuşturuyoruz.

Daha estetik ve sağlıklı dişler artık hayal değil! Siz de gülüşünüzle dikkat çekebilir, hayata daha mutlu ve huzurlu bakabilirsiniz!

5
Yıllık Deneyim
5
Uzmanlık Alanı
850
Mutlu Gülümseme
5
Bilimsel Makale

Dr. Başak Naz Körükcü İle İletişime Geç!

Dr. Başak Naz Körükcü Kimdir?

Dr. Başak Naz Körükcü Kimdir?

Dr. Başak Naz Körükcü, ilk ve orta öğrenimini Yalova Bahçeşehir Kolejinde tamamlamıştır. 2009 yılında Yalova Anadolu Öğretmen Lisesinden mezun olduktan sonra aynı yıl İstanbul Yeni Yüzyıl Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine başlamıştır.

2016 yılında Bolu Abant İzzet Baysal Diş Hekimliği Fakültesinde lisans eğitimine devam eden Dr. Başak Naz Körükcü, 2019 yılında Diş Hekimliği lisans eğitimini dereceyle tamamlamıştır. 2019 yılında Cliniqa Dental World bünyesinde diş doktoru olarak görev yapmaya başlayan Dr. Başak Naz Körükcü, ortodonti ve estetik diş hekimliği alanlarında hizmet vermektedir.

Ağız ve diş sağlığınız için son teknoloji yöntemlerle en iyi tedavi hizmetini almak için Dr. Başak Naz Körükcü ile tanışın.

Tanıtım Videoları

Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi

Dr. Başak Naz Körükcü, ulusal ve uluslararası pek çok kongreye katılmış, mesleğiyle ilgili destekleyici eğitimler alarak kendini geliştirmeye devam etmiştir.

Çeşitli özel hastane ve kliniklerde görev alan Dr. Başak Naz Körükcü, 2019 yılında Cliniqa Dental World de diş hekimliği mesleğine başlamıştır. 2013 yılından itibaren tüm Türk Diş Hekimleri Birliği, EDAD kongrelerine katılmakta, mesleki çalışmalarına devam etmektedir.

Cliniqa Dental World bünyesinde modern ve güncel diş tedavileriyle hastalarının estetik kaygılarına çözüm sunmaktadır.

Ödüller
Çalışmaları ve Mesleki Deneyimi
Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Uzmanlık Alanları ve Hizmetleri

Dr. Başak Naz Körükcü, meslek hayatına özenle devam ederken alanındaki gelişmeleri ve yenilikleri de takip etmektedir.

Gülüş tasarımı, lamina porselen kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, bonding uygulamalarıyla gülüşünden memnun olmayan, bu nedenle iş ve sosyal yaşamında özgüveni azalan hastalarının sorunlarını ortadan kaldırıyor. Bambaşka bir görünüm ve gülüş armağan ediyor.

Siz de sağlıklı dişlere kavuşmak, doya doya gülmek istiyorsanız Dr. Başak Naz Körükcü ile iletişime geçin.

Uzmanlık Alanları

Mutlu Bir Gülümseme İçin İlk Adımı Bizimle At!

Sıkça Sorulan Sorular

Dr. Başak Naz Körükcü, başta Etiler olmak üzere; Beşiktaş, Bebek, Akatlar, Gayrettepe, Nisbetiye, Ortaköy, Ulus, Abbasağa, Arnavutköy, Kuruçeşme, Mecidiye, Dikilitaş semtlerinde hizmet vermekte, hastalarının tedavi taleplerini karşılamaktadır. Ayrıca; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarına hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet vermektedir.

Cliniqa Dental World tedavi ücretleri; ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız diş çene cerrahisi, kanal tedavisi, dolgu, diş eti hastalıkları, protez, çocuk diş hekimliği, dental spa, dental radyoloji tedavi uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kullanılan ekipmanlara, hastanın yaşına, başka tedavilere gerek olup olmadığına, tedavinin süresi ve planına göre belirlenmektedir. Tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için bize ulaşabilirsiniz.

Dr. Başak Naz Körükcü’den randevu almak için iletişim bilgilerimizden yararlanabilirsiniz. Telefon, WhatsApp, mail gibi seçeneklerden dilediğinizi kullanarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Dr. Başak Naz Körükcü ortodonti, gülüş tasarımı, full porselen, zirkonyum kaplama, lamina kaplama, estetik dolgu, diş beyazlatma, diş kristali, tam seramik ya da bonding uygulamaları gibi alanlarda hizmet vermektedir. Dr. Başak Naz Körükcü’nün tedavi hizmetleri hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Online Testler

Online Testler

Dr. Başak Naz Körükcü Yorumları

Dr. Başak Naz Körükcü hakkında yapılan yorumları okuyarak diş hekiminizi daha yakından tanıyabilir, aklınıza takılan konular hakkında bilgi alabilirsiniz.