Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Tedavileri

İleri Teknoloji Tedavi Yöntemleri, Size Özel Çözümler

Önleyici, düzeltici, sabit, hareketli, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavilerinden gülüş tasarımına, diş temizliği ve beyazlatma uygulamalarından dolgu ve kanal tedavisine kadar ihtiyacınız olan her şey Cliniqa Dental World'de! Sağlıklı ve özgürce gülümsemeniz için size özel diş tedavileri ile yanınızdayız!

Erken Tanı

Ağız ve diş sağlığı için erken tanı şart! Dişlerinizi kaybetmek istemiyorsanız belirtileri göz ardı etmeyin!

Gülüşünüzün tamamlayıcısı olan dişlerinize iyi bakıyor musunuz? Ağız kokusunu, diş eti kanamalarınızı göz ardı ediyorsanız dişlerinizin sağlığı tehlikede olabilir. Diş hekimi randevularınızı aksatmayın, sağlığınızdan olmayın.

Erken tanı ve diş tedavilerinde başarı için diş doktorunuzu mutlaka ziyaret edin. Unutmayın, gülüşünüz sizin imzanız!

Randevu Planla

Doğru Tedavi

Ağız ve dişler için son teknolojiye uygun olarak planlanan, kişiye özel diş tedavisi yöntemleriyle sağlığınıza hızla kavuşacaksınız.

Erken tanı ile birlikte alanında uzman hekimlerin önderliğinde fark yaratan diş tedavileri, kesin ve kalıcı çözümler Cliniqa Dental World'de! Tedavinizi ertelemeyin, yeni nesil yöntemlerden yararlanın…

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulmak ve hayal ettiğiniz gülüşe ulaşmak istiyorsanız diş tedavilerinden korkmayın.

Diş Hekiminle Tanış

Binlerce Mutlu Gülümseme!

Siz de binlerce mutlu gülümseme arasına katılmak istiyorsanız vakit kaybetmeden Cliniqa ile tanışın!

Donanımlı diş kliniğimiz, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımız sayesinde tüm misafir ve hastalarımızın konforunu benzersiz prosedürler ile takip etmekte, memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutacak yatırımları, personel ve alt yapıyı sağlamaktayız.

Gülüşünüzü yeniden kazanmak için diş sağlığı sorunlarınızı göz ardı etmeyin, diş tedavilerinizi olarak kendinize iyi bakın.

İletişim

Kendinle Barışmanın Tam Zamanı!

Gülüş tasarımı ile tanış, sana en yakışan gülümsemeye kavuş!

Randevu Al
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58