Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Sararmış Dişler Gülüşünüzü Mü Engelliyor?

Bembeyaz Dişlerle Hayata Daha Mutlu Bakın!

Sararmış dişler gülüşünüzü mü engelliyor? Dişlerinizde oluşan problemler sağlığınızı olduğu kadar sosyal hayatınızı da etkilemekte, düzgün dizilimli ve beyaz olmayan dişler özgüveninizi kaybetmenize neden olmaktadır. Üzülmeyin, kişisel ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak planlanan sararmış dişleri beyazlatma ve estetik diş hekimliği tedavileri ile hayal ettiğiniz sağlıklı gülümsemeye kolayca ulaşabilirsiniz.

Dişleriniz hem sosyal hem psikolojik yaşamınızı etkiler!

Araştırmalara göre insanların yüzünüzde ilk baktığı yer gözleriniz olsa da en uzun baktıkları yer dişleriniz. Hatta dişleriniz güzelse konuşma süresince bakışların dişlerinize odaklandığını görebilirsiniz. Aynı durum dişlerinizin sarı renkte ya da çürük olması durumunda da gerçekleşiyor.

Bu tür estetik kaygıların giderilmesi hem diş sağlığı hem de sosyal ilişkiler açısından oldukça önemli hale geliyor. Sararmış diş tedavisi ya da sararan dişleri beyazlatma uygulaması, kişinin hayalindeki gülümsemeye kavuşmasını sağlıyor.

 

Lazerli Diş Beyazlatma Teknolojisi!

Sararmış ya da çürümüş dişleri nedeniyle gülmekten çekinenler ya da daha parlak ve dikkat çekici dişlere sahip olmak isteyenler estetik diş tedavileri ile tanışarak özgürce gülümseyebilirler. Son yıllarda geliştirilen lazerle diş beyazlatma, bonding ve full porselenler sayesinde kısa sürede kalıcı çözümlere ulaşmak mümkün.

Özgüveninizi geri kazanmak istiyorsanız dişlerinize özen gösterin!

Evet; dişlerinizin renkleşmesi ya da çürümesi, buna bağlı olarak da ağız kokusunun oluşması en can sıkıcı diş sağlığı sorunlarındandır. Ancak her sorunun bir çözümü var. Estetik kaygılarınızı ortadan kaldırırken diş sağlığınızı da koruyacak olan sararmış dişleri beyazlatma tedavileriyle geç olmadan tanışmalısınız. Aksi halde dişlerinizi kaybetmeniz ya da çene kemiği sorunlarıyla karşılaşmanız kaçınılmaz olacak. Estetik diş hekimliği bu sorunlar için var!

  • Diş beyazlatma
  • Diş taşı temizliği
  • Ağız duşu
  • Bonding
  • Gülüş tasarımı
  • Full porselen kaplama tedavileri sizleri parlak bir gülüşe kavuşturacak.

Estetik diş hekimliği tedavileri ile aynı zamanda dişlerinizin sararması ya da çürümesinin altındaki nedenler belirlenerek olası problemlerin de önüne geçilecek. Sararmış dişleri beyazlatma uygulamaları yeni nesil yöntemlerle artık çok kolay.

[widget-87]

Gülüşünüzle Dikkat Çekin!

Sararmış dişler gülüşünüzü artık engellemeyecek. Sorununuza yönelik kalıcı çözümler sayesinde bembeyaz dişleriniz olacak. Böylece gülerken ağzınızı kapatmak zorunda kalmayacaksınız.

Aynı zamanda iş hayatınızda da fark edilen bir imaja sahip olacaksınız. Parlak dişleriniz ikili ilişkilerinizde de her zaman yardımınıza koşacak. İnsanlarla sürekli iletişim halinde olmanızı gerektiren bir mesleğiniz varsa mutlaka estetik diş hekimliği tedavilerinden yararlanmalısınız.

Bembeyaz dişlerle hayatınıza yeni bir sayfa açın!

Estetik diş tedavileri sonrasında hem özgüveninizi kazanacak hem de sağlığınıza kavuşacaksınız. Yapmanız gereken doğru diş hekimini bulmak ve size uygun tedaviye vakit kaybetmeden başlamak. Diş estetiği, lazerle diş beyazlatma ve sararmış dişleri beyazlatma tekniklerinden yararlanın. Kendinizdeki farkı çok net göreceksiniz!

[widget-142]

Yorum Yap