Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58
Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Evlenenlere Özel Diş Tedavileri

Düğününüzde Gülüşünüzle Dikkat Çekin!

Evlenen çiftler için en önemli günleri elbette düğün organizasyonunun yapıldığı gecedir. Bu gecede bütün gözler gelin ve damat adayında olduğu için görünüşlerine ayrı bir özen göstermeleri gerekir. Özellikle gelinlik ve damatlığın dışında en dikkat çekici olan çiftlerin gülümseyen yüzleridir. Bu güzel görüntünün tamamlayıcısı da elbette sağlıklı bir gülüştür.

Diş beyazlatma ile bembeyaz dişlere kavuşun!

Gelinliğiniz ışıldarken siz de dişlerinizle bu güzel görüntüyü tamamlamak isteyebilirsiniz. İlerde düğün fotoğraflarınıza baktığınızda gülüşünüzden rahatsız olmak istemiyorsanız mutlaka düğün tarihinizden birkaç gün önce diş beyazlatma yaptırmalısınız.

Yüzlerce davetliyi ağırlayacağınız en mutlu gününüzde dişlerinizi saklamak zorunda kalmamak için evlenenlere özel diş tedavileri ile komple ağız bakımınızı yaptırarak ferah ve sağlıklı dişlere sahip olabilirsiniz.

 

Gülüş Tasarımı Yaptırın, Davetlileri Kendinize Hayran Bırakın!

Evlenenler için diş tedavileri arasında özellikle estetik uygulamalar var. Kişinin yüz hatlarına, dudak kalınlığına, cinsiyetine ve ten rengine göre değerlendirme yapılarak en uygun gülümsemenin kazandırıldığı gülüş tasarımı da bunlardan biri. Gelin adayları arasında rağbet gören gülüş tasarımı birkaç seansta kişiye uygun en güzel gülüşün oluşturulmasını sağlıyor.

Komple ağız bakımıyla düğününüze dört dörtlük hazırlanın!

En özel gecenize tam anlamıyla hazırlanmanızı sağlayan evlenenlere özel diş tedavileri arasında sizi komple ağız bakımına alacak bir uygulama da var. Dental SPA dediğimiz bakım tedavileri sayesinde dişlerinizin görünümü için endişelenmeyeceksiniz. Diş beyazlatma, ağız duşu, diş taşı temizliği gibi uygulamalar yapılarak dişlerinizin ışıldaması sağlanacak. Evleneceklere diş tedavisi olarak doktorlar tarafından önerilen diğer uygulamalar:

  • Full porselen kaplama
  • Lamina porselen kaplama
  • Diş kristali
  • Bonding
  • Estetik dolgu

Gelinler için diş tedavisi düğün öncesi en çok önemsedikleri konulardan biri. Makyaj, saç ve gelinliğinin tamamlayıcısı olan dişlerinin mutlaka güzel görünmesi gerek. Yukarıdaki uygulamalar da estetik diş hekimliği uzmanları tarafından başarıyla uygulanarak gelinleri mutlu etmeye yetiyor.

[widget-87]

En Mutlu Gecende En Güzel Gülümseme Senin Olsun!

Sadece gelinler için diş tedavisi yapılmıyor elbette. Damatlar için diş tedavisi de diş beyazlatma, diş taşı temizliği, porselen kaplama gibi uygulamaları içeriyor. Dişlerinin görümünden genel olarak memnun olmayan çiftler için de düğün organizasyonu fırsat oluyor.

Estetik diş tedavileri sayesinde daha mutlu bir hayat...

Evlenenlere özel diş tedavileri, çiftlere sadece düğün geceleri için değil hayatlarının geri kalan döneminde de sağlıklı bir gülümseme kazandırıyor. Estetik diş tedavisi imkanlarından yararlanarak hayalinizdeki gülüşe sahip olmak istiyorsanız siz de elinizi çabuk tutun, en mutlu gecenizde de gönlünüzce gülün...

[widget-142]

Yorum Yap