Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Diş Kliniği Taksim

Ağız ve Diş Sağlığınızı Ertelemeyin! Diş Kliniği Taksim Cliniqa İle Tanışın!

Çapraşık, sararmış ve sağlıksız dişleriniz sizi mutsuz mu ediyor? Estetik kaygılarınız sosyal ve mesleki hayatınızı etkiliyor mu? Uluslararası standartlarda, premium bakım ve servisleri içeren Diş Kliniği Taksim Cliniqa olarak özelleştirilmiş bakım ve tedavi yöntemlerimiz, yenilikçi bakış açımız, ortodonti ve periodontoloji uzmanlarımız, pedodontistler, çene cerrahları ve alanında uzman diş hekimleriyle sağlıklı gülüşünüze sizleri kavuşturuyoruz.

Ortodonti, implant, estetik diş hekimliği, diş eti hastalıkları ve genel diş hekimliği tedavileri başta olmak üzere 48 branşta hizmet veren sistematik ve entegre bir diş kliniği olarak hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz. İstanbul’un en iyi diş kliniği Cliniqa ile siz de diş tedavilerinizi yaptırın ve estetik kaygılarınız olmadan güvenle gülümseyin! Taksim diş kliniği kadromuz sizi bekliyor…

Taksim Diş Kliniği Cliniqa Dental World - Bizimle Bir Ömür Boyu Gülümseyin!

Cliniqa Dental World olarak Avrupa standartlarında, kişiye özel, ihtiyaçlara ve beklentilere yönelik diş tedavileri sunarak Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce kişiye mutlu gülümsemeler kazandırdık. İstanbul Taksim'den gelen talepler doğrultusunda 2023 yılında Taksim'de Cliniqa Dental World merkezi açmaya karar verdik. Şimdilik biz size gelemesek de sizleri Etiler’deki diş kliniğimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız. Etiler Cliniqa Dental World hekimleriyle hayalinizdeki gülüş sizin olsun! Yakında Taksim diş kliniğimizde görüşmek üzere!

[widget-144]

Dişlerinizin Görünümünden Mutsuz Musunuz? Size Özel Diş Tedavileriyle Sağlığınıza Kavuşun!

Ortodontik bozukluklar, diş kayıpları, çiğneme problemleri, sararmış dişler, sağlıksız diş etleri artık sorun değil. Uluslararası standartlarda tedavi yöntemlerimizle Taksim diş kliniği olarak diş sorunlarınıza özel yaklaşımlar sunuyoruz. Diş kliniği Taksim ekibimizle sizleri ve ailenizi sağlıklı gülümsetmek için çalışıyoruz. 

Taksim diş kliniği Cliniqa Dental World olarak alanlarında uzman diş hekimlerimiz, modern ve ileri teknolojik gelişmeler ışığında uygulanan tedavilerimiz, kişiye özel yaklaşımlarımızla birlikte hayalinizdeki gülüşe hemen kavuşmanızı sağlıyoruz. 

Uzman Diş Hekimleri –Diş Kliniği Taksim Cliniqa

Türkiye’nin en iyi diş hekimliği fakültelerinden mezun, uzmanlık eğitimlerini başarıyla tamamlayan, yurtiçi ve yurtdışı birçok kongrede sözlü ve yazılı sunumlar yapmış, uluslararası dergilerde bilimsel makaleleri yayımlanmış, aldıkları yoğun klinik eğitimlerle hastalarına hızlı ve etkin çözümler sunan ortodonti ve implant uzmanları, periodontoloji hekimleri, çene cerrahları, estetik diş hekimleri diş kliniği Taksim Cliniqa’da!

Taksim diş kliniği Cliniqa Dental World diş hekimleri ortodonti, estetik diş hekimliği, implant, ağız-diş-çene cerrahisi, çocuk diş hekimliği, diş hastalıkları, kanal tedavisi, dolgu, diş protezi ve dental SPA alanlarında Türkiye’den ve dünyanın her şehrinden hastalarına hizmet veriyor. Canınızı sıkan, moralinizi bozan ağız ve diş sağlığı sorunlarınızdan kurtulmak için hastaları tarafından tavsiye edilen diş kliniği Taksim doktorları ile tanışın. Diş hekimi Taksim kadromuzu ve tedavi imkanlarımızı yakından görmek için randevunuzu hemen oluşturun…

Kişiye Özel Yöntemler

Diş kliniği Taksim Cliniqa olarak geliştirilmiş erken tanı ve tedavi yöntemlerimizle diş sorunlarınıza kalıcı çözümler sunuyoruz. Kişiye özel ortodonti, implant, estetik diş hekimliği, diş eti hastalıkları ve diğer diş hekimliği branşlarındaki tedavi hizmetlerimizle sağlıksız dişlerinizin yarattığı fiziksel ve sosyal sorunları ortadan kaldırıyoruz. Taksim diş kliniği kadromuzla bireyselleştirilmiş çözümler sunuyoruz.

Önleyici, düzeltici, sabit, hareketli, çocuk ve yetişkin ortodonti tedavilerinden gülüş tasarımına, diş temizliği ve beyazlatma uygulamalarından dolgu ve kanal tedavisine kadar ihtiyacınız olan her şey Taksim diş kliniği Cliniqa Dental World'de. Sağlıklı ve özgürce gülümsemeniz için size özel çözümlerle yanınızdayız. Dişlerinizin yamuk olması, diş etlerinizin kanaması, ağız kokusu, çene bozuklukları ve kayıp dişleriniz için üzülüyorsanız tamamen size özel yöntemlerle tedavi olmak için diş kliniği Taksim Cliniqa diş hekimleri ile tanışın. 

İleri Teknoloji Tedaviler

Taksim diş kliniği olarak yeni nesil yöntemler, güvenilir prime care uygulamalarımızla diş sağlığınızı güvende tutuyoruz. İstanbul diş hekimi Taksim kadromuzla son teknolojik ekipmanlar, gelişmiş klinik teknolojileri ışığında ortodontiden impant uygulamalarına kadar minimum ağrı ve acı düzeyinde tedaviler gerçekleştiriyoruz. Diş hekimi Taksim kadromuz, güncel tedavi ve teknolojileri takip ederek kendini geliştiriyor. 

Farklı tedavi ve bakım odaları yer alan diş kliniği Taksim Cliniqa’da hastalarımızın sorununa kalıcı çözümler getiren uygulamalarımızla sağlıklı bir hayatın kapılarını aralıyoruz. Sosyal hayatta bir adım öne geçmek, gülüşünü saklamak zorunda kalmamak, diş sağlığını yeniden kazanmak isteyenler için diş doktoru Taksim kadromuzla hizmetinizdeyiz. En iyi diş doktoru İstanbul Taksim’de sizi bekliyor. 

Premium Bakım Servisleri 

Diş kliniği Taksim Cliniqa merkezimizde ortodonti, implant, diş eti hastalıkları, çene cerrahisi, estetik diş hekimliği ve diğer diş kliniği branşlarımızın her biri için ayrı bakım servislerimizle hastalarımıza ayrıcalıklı hizmet veriyoruz. Hastalarımızın sağlığını göz önünde bulundurarak her hasta sonrası tedavi odalarımızın hijyenini sağlıyor, kullanılan ekipmanları yeniliyoruz. Taksim diş kliniği olarak yüksek hijyen standartlarını sağlıyoruz. 

Güler Yüzlü Hasta Danışmanları 

Hastalarımızın bir diş kliniğinden beklediği en önemli özellik olan güler yüzlü hasta yaklaşımı, diş kliniği Taksim Cliniqa için bir standarttır. İstanbul diş kliniği Cliniqa Dental World olarak bu anlamda ekibimizi özenle seçiyoruz. Hasta danışmanlarımızın deneyimli olmasına dikkat ediyor, iletişimi güçlü olmayan bir personeli bünyemizde bulundurmuyoruz. En iyi diş doktoru İstanbul kadrosundan hizmet almak için sizinle detaylı bir şekilde ilgilenecek hasta danışmanlarımızla randevunuzu hemen oluşturabilirsiniz. 

Hızlı Randevu – Diş Kliniği Taksim 

Diş sağlığı sorunlarınız için diş hekimi Taksim kadromuzla online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı sunuyoruz. Diş doktoru Taksim Cliniqa olarak istediğiniz zaman bize ulaşabilir, size uygun gün ve saatlerde randevunuzu oluşturabilirsiniz. En kısa sürede tedavinizi başlatarak diş sağlığınızı yeniden kazanmanızı sağlıyoruz.

Aynı Gün Teşhis ve Tedavi 

En iyi diş doktoru İstanbul kadrosuna sahip olan diş kliniği Taksim Cliniqa olarak ağız ve diş sağlığı sorunlarınızı en doğru şekilde tespit ederek gerekli tedavilerinizi hızlı, acısız ve güvenli bir biçimde gerçekleştiriyor, uygulamalarımızla fark yaratıyoruz. Aynı gün tedavi sunan diş kliniği Taksim kadromuz, kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar gerçekleştiriyor. 

Randevu Telafi Avantajı

Kaçırdığınız randevu için üzülmeyin! Diş kliniği Taksim olarak hasta memnuniyetini önemseyen bakış açımızla randevu telafi imkanı sunuyoruz. Tedavinizin aksamaması ve diş sağlığınızın tehlikeye düşmemesi için en kısa sürede yeni randevunuzu oluşturarak tedavi sürecine devam ediyoruz. Diş hekimi Taksim randevunuzu almak için hasta danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

Düzenli Kontroller ve Tamamlayıcı Uygulamalar

Diş doktoru Taksim Cliniqa ekibimiz, tedavi sonrasında düzenli kontrollerle diş sağlığınızı korumaya devam ediyor. Diş hekimi Taksim olarak ortodonti, implant ve estetik diş hekimliği başta olmak üzere her tedavimizde etkinliği ve kalıcılığı arttıracak uygulamalar yapıyoruz. Gülüş tasarımından zirkonyum kaplamalara kadar özgün bir gülüş sahibi olmanız için farklı tedavi seçenekleri sunuyoruz. 

Online Destek - Taksim Diş Kliniği

Diş kırılması ya da çıkması, iltihaplanma ve kanamalar için diş kliniği Taksim olarak 7/24 online danışmanlık sunuyoruz. Diş hekimi Taksim uzmanlarımıza ulaşarak sorununuzu paylaşabilir, acil tedavi uygulamalarından yararlanabilirsiniz. Randevularınızı oluşturmak ve aklınıza takılanları sormak için de diş kliniği Taksim online destek hattından yararlanabilirsiniz. 

Merkezi Lokasyon – Diş Kliniği Taksim

Diş hekimi Taksim ekibimiz, şehrin merkezinde kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği Cliniqa Dental World’de sizlere hizmet veriyor. Kişisel aracınızla, metro ve otobüs gibi toplu taşıma seçenekleriyle diş kliniği Taksim Cliniqa’ya rahatça ulaşabilirsiniz. 

[widget-143]

Türkiye ve Dünyanın Her Yerine Sağlık Turizmi! 

Diş kliniği Taksim olarak kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin 81 ilinden ve dünya genelinde 15000’den fazla hastanın mutlu gülümsemesini sağladık. Donanımlı kliniğimiz, kalite yönetimimiz ve yüksek hizmet standartlarımızla yurtiçi ve yurt dışı hastalarımız için ana dillerinde hizmet veriyoruz. Diş hekimi Taksim ekibimizle tüm misafir ve hastalarımızın konforunu benzersiz prosedürler ile takip ederek memnuniyetlerini en yüksek düzeyde tutacak yatırımları, personel ve alt yapıyı oluşturuyoruz. 

Taksim Diş Hekimi Fiyatları

Diş kliniği Taksim olarak tedavi fiyatlarımızı kişiye özel belirlemekteyiz. Ortodonti, implant, estetik diş hekimliği, periodontoloji, çocuk diş hekimliği, dolgu ve protez tedavilerinden hangisinin uygulanacağına, hastanın yaşına, genel ağız ve diş sağlığına, yaşına, tedavinin süresine, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına ve hasta beklentilerine göre ücretlendirme yapılmaktadır. 

Doğru bir diş hekimi fiyatları tespiti için hastanın muayene edilerek tedavi planının çıkarılması gerekir. Diş kliniği Taksim Cliniqa Dental World olarak önceliğimiz ihtiyaçlarınıza yönelik, hızlı ve kalıcı çözümler sağlamaktır. Diş tedavinizi planlamak, diş doktoru Taksim uygulamaları ve diş hekimi fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Diş tedavisi ve diş sağlığı uygulamalarımızda kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajı sunarak hastalarımıza ödeme çözümleri sunuyoruz. Diş hekimi Taksim Cliniqa, uzman kadrosu ile yanınızda!

Sağlıklı Bir Gülüş Kazanmak İçin Doğru Adrestesiniz! Diş Kliniği Taksim Cliniqa

Diş hekimi kadrosu ve tedavi hizmetleriyle İstanbul’da tavsiye edilen diş klinikleri arasında yer alan diş kliniği Taksim Cliniqa, Türkiye’de ve dünya genelinde ağız ve diş sağlığı sorunu yaşayan hastalara kişisel çözümler sunmak için kurulmuştur. Amacımız hastalarımızın ağız ve diş sağlığı bilincini geliştirerek, modern tedavi yöntemlerimiz ve kişiye özel metotlarla etik ve güvenilir hizmet sunmaktır. Taksim diş kliniği Cliniqa Dental World olarak yüksek hijyen ve konfor şartlarının yanında modern teknolojik tedavi ekipmanlarıyla hastalarımıza ayrıcalıklı ve özelleştirilmiş, eşsiz bir deneyim sunmaktayız.

Diş çapraşıklıklarınızdan kurtulmak, eksik dişlerinizin yerini doldurmak, bembeyaz dişlere kavuşmak ve özgürce gülmek için İstanbul diş kliniği Taksim ile Avrupa standartlarında, kişiye özel ve beklentilerinize uygun diş tedavi hizmetleri alın.

Diş Hekimi Taksim Kadromuzu Yakından Tanıyın!

Klinik binamızı, diş doktoru Taksim kadromuzu, tedavi bölümlerimizi, hastalarımızın öncesi-sonrası fotoğraflarını inceleyin, hastalarımızın yorumlarına göz atın, diş kliniği Taksim ile siz de doyasıya gülmeye başlayın. Aynalarla barışmak, dişlerinize kaybettiği sağlığı kazandırmak için ilk adımı atın.

Diş tedavilerinde kullandığımız modern ve etkili yöntemlerle estetik, fark edilen ve ışıldayan gülüşlere kavuşabilirsiniz. Hemen diş kliniği Taksim randevunuzu oluşturun. 

[widget-128]

Yorum Yap

Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58