Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Çocuk Diş Hekimliği

Çocuk Diş Hekimliği Tedavileri

Çocuklarınız geleceğe güvenle gülümsesin! Sağlıklı bir çene ve diş yapısı için Çocuk Diş Hekimliği uygulamaları ile tanışın…

Çocuklarınızın süt ve daimi dişlerinin sağlıklı şekilde korunmasını, çürük, travma, kalıtımsal ve benzeri etkenlerin oluşturduğu sorunların giderilmesini, çene ve diş problemlerinin önüne geçilmesini istiyorsanız Cliniqa çocuk diş doktoru ekibimizle hemen tanışın.

Uzman pedodontist gözetiminde doğru diş fırçalama alışkanlıklarının da kazandırıldığı çocuk diş hekimliği tedavileriyle çocuklarınıza güzel bir gülüş armağan edin…

Türkiye’de her üç kişiden biri günde bir kere bile dişlerini fırçalamıyor! Diş fırçalama alışkanlığını küçük yaşlarda kazandırmak için mutlaka uzman diş hekimlerinin aileleri yönlendirmesi şart!

Diş Çürükleri Çocuğunuzu Mutsuz Mu Ediyor?

Biberon Çürüğü

Gece uyumadan hemen önce ve uyku sırasında biberonla içilen süt, bebeğin dişlerinde biberon çürüğüne neden oluyor!

Biberon çürüğünün bebeğinizin süt dişlerinin yapısını bozmasını, dişlerde büyük madde kayıplarının meydana gelmesini, ağız sağlığının yanı sıra çocuğunuzun konuşmasında ve estetik görünümünde de problem oluşmasını istemiyorsanız tedaviyi ihmal etmeyin!

Çocuk diş hekimliği alanında uzman pedodontist kadromuzla birlikte çocuğunuzun ağız sağlığını koruyun, geleceğe mutlu bakmasını sağlayın!

Biberon Çürüğü Nedir?

Diş Çürükleri Restorasyonu

Çocuklarınızın diş kayıpları artık sorun değil! Diş çürüğü restorasyonu sayesinde doğal dişlerine sahip olabilirler!

Dolgu ve ampütasyon gibi yöntemler sayesinde çocuklarınız diş kayıpları yaşamak zorunda değil! Yapmanız gereken diş çürüklerini erken fark etmek ve Cliniqa çocuk diş doktoru ile iletişime geçmek. Geç olmadan yapılan çocuk diş tedavisi daha başarılı oluyor!

Alanında uzman pedodontist kadromuzla sağlıklı ve güçlü diş etlerine kavuşmak artık çok kolay! Mutlu bir gülüşün anahtarı doğru tedavi!

Diş Çürükleri Restorasyonu Nedir?

Diş Enfeksiyonları

Diş apsesi ve diş eti iltihabı tedavi edilmezse çocuklarda ciddi hayati tehlikeye yol açıyor! Anne ve babalar dikkat!

Çocuklarda diş enfeksiyonlarını önleyecek, diş çürüklerinin ortadan kaldırılmasını ve ağız sağlığının oluşturulmasını sağlayacak çocuk diş tedavisi yöntemleri deneyimli çocuk diş hekimi ekibimiz tarafından sizlere sunuluyor.

Çocuklarınızın süt dişlerini korumak ve gelecek dişlerinin sorunsuz şekilde büyümesine imkan vermek için pedodonti uzmanlarımıza hemen ulaşın.

Diş Enfeksiyonları Nedir?

Diş Travmaları

Çocukların yaklaşık 1/3’ünde görülen diş travmaları erken müdahalede kayıpsız şekilde tedavi edilebilir!

Oyun oynarken, yürüme ve okul çağı döneminde karşılaşılan diş travmalarına zamanında müdahale edilmezse dişlerde kalıcı hasarlar oluşabiliyor. Doğru tedavi ve uzman hekimler sayesinde çocuklarınızın diş sağlığı korunuyor, korkmayın!

Gelecekte çocuklarınızın diş sorunları ile karşılaşmasını önleyen, özgürce gülmelerini sağlayan çocuk diş hekimliği uygulamaları için hemen pedodontistlerimizle tanışın!

Diş Travmaları Nedir?

Sağlıklı Dişler İçin Fissür Örtücü!

Çocuklarınız geleceğe mutlu gülümsesin diye!

Bilgi Al

Çocuk Diş Hekimliği Tedavi Yöntemleri - Çocuklar İçin Diş Tedavisi

Çocuk Diş Hekimliği tedavilerinde güvenilir ve pratik uygulamalar, uluslararası yöntemler ve çocuklarınızın diş doktoru korkusunu yenecek pedagojik yaklaşımlar! Türkiye’nin uzman pedodontist kadrosuyla çocuklarınız için konforlu tedaviler!

Diş Sağlığın Yerinde Mi? Testi Çöz, Hemen Öğren

Pedodonti Tedavisiyle Sizi Neler Bekliyor?

Pedodonti alanında uzman diş hekimlerimiz, her yaşa uygun güncel ve güvenilir diş tedavisi uygulamalarımız, kişiye özel çözümlerimiz sizlerle buluşuyor! Çocuklarınızın hayata sağlıklı ve mutlu gülümsemesi bizim için çok önemli!

Hızlı Randevu

Ağız ve diş sağlığı sorunlarınız için online, whatsapp ve telefon yoluyla randevu imkanı.

Teşhis

Modern yöntemler ve gelişmiş teknolojiyle sorunun doğru tespit ve teşhisi.

Tedavi

Premium hizmetlerimiz ve kişiye özel yöntemlerle kalıcı ve %100 güvenilir uygulamalar.

Kontrol

Ağız ve diş sağlığı tedavilerinin etkinliğini ve kalıcılığını arttıracak düzenli diş hekimi kontrolleri.

Tamamlayıcı Uygulamalar

Tedavi sonrası estetik diş hekimliği uygulamalarıyla size özel gülüş tasarımları.

Online Destek

Her türlü soru ve sorularınız için tedavi öncesi ve sonrası 7/24 online diş hekimi danışmanlığı.

Çocuklarınıza Güzel Bir Gülüş Armağan Edin!

Alanında uzman çocuk diş doktoru kadromuzla birlikte çocuklarınızın diş sağlığını koruyun, olası problemlerin önüne geçin. Çocuklarınızın düzenli pedodontist kontrollerini aksatmayarak diş gelişimlerini destekleyin!

Randevunuzu Planlayın

Ağız ve diş sağlığınızla ilgili tüm sorunlarınız için randevunuzu asistanlarımızla planlayın.

Doktorunuza Danışın

Çocuk diş tedavisi hakkında detaylı bilgi alın ve uygulama fiyatlarını diş hekiminize sorun.

Sağlıklı Yaşayın

Doğru teşhis ve tedavi ile estetik kaygılarınız son bulsun, özgürce gülümseyin.

Biliyor Musunuz?

Çocukluk çağında doğru yapılmayan diş tedavisi, ortodontik sorunlara ve sağlıksız diş gelişimine neden oluyor!

İlham Al, Harekete Geç

Çocuklarınızın Diş Sağlığından Endişe Mi Ediyorsunuz?

Rengini kaybetmiş dişler, düzensiz görüntü, kötü gülümseme artık sorun değil.

Kişiye Özel Yöntemler Sizi Bekliyor!

Türkiye’nin en iyi diş hekimleri bir telefon uzağınızda!

Çocuklarınız Özgürce Gülümsesin!

Çocuklarınıza mutlu bir gülüş ve sağlıklı dişler armağan edin!

Sıkça Sorulan Sorular

Çocuk diş hekimliği fiyatları; fissür örtücü, flour, biberon çürüğü, diş enfeksiyonları, diş travmaları uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, uygulamanın yapılacağın kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına, Çocuklarda diş tedavisi sürekliliğine ve süresine göre belirlenmektedir. Çocuk diş hekimliği tedavi ücretleriyle ilgili bilgiyi diş doktorunuzun yapacağı teşhis ve tedavi planlaması sonucunda öğrenebilirsiniz. Daha detaylı bilgilendirme için kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Cliniqa Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği olarak başta İstanbul olmak üzere; Ankara, İzmir, Eskişehir, Antalya, Konya, Adana, İzmit, Bursa, Diyarbakır, Samsun, Aydın, Manisa, Yalova, Denizli illeri ile birlikte Türkiye’nin 81 ilinden ve İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, Yunanistan, Rusya, Polonya, Bulgaristan, Romanya, Suudi Arabistan, İran, Katar, Mısır, Irak, Tunus, Ürdün gibi ülkelerden gelen hastalarımıza diş sağlığı sorunlarından kurtulmaları ve hayal ettikleri gülümsemeye kavuşmaları için hizmet veriyoruz.

Çocuk diş hekimliği randevu almak için iletişim sayfamıza gelerek telefon, WhatsApp ve mail gibi iletişim seçeneklerden yararlanabilir, asistanlarımız aracılığıyla çocuk diş tedavisi randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Çocuk diş tedavisi alanında uzman diş hekimleri tarafından güncel ekipmanlar ve teknolojiler kullanılarak yapılmaktadır. Doktorunuzun belirteceği bakım ve temizlik kriterlerine uymadığınız takdirde tedavi sonrası tüm sonuçlar sizin sorumluluğunuz altındadır.

Online Testler

Kredi Kartıyla Ödeme İmkânı
Tedavi ve hizmetlerde kredi kartıyla ödeme ve taksit avantajları.
Randevu Telafi Avantajı
Kaçırılan randevunun belirlenen gün ve saatte telafisi.
Uzman Kadro
Her biri alanında uzmanlaşmış, profesyonel diş hekimleri.
Sağlık Turizmi
Yurt içi ve yurt dışından hastalarımız için anadillerinde hizmet.
Merkezi Lokasyon
Şehrin merkezinde, kolay ulaşım çözümlerinin kesiştiği diş kliniği.

Çocuk Diş Hekimliği Fiyatları

Diş Tedavi Ücretleri

Çocuk Diş Hekimliği fiyatları; kişiye özel olarak belirlenmektedir. Fissür örtücü, flour, biberon çürüğü, diş enfeksiyonları, diş travmaları uygulamalarından hangisinin tercih edileceğine, kişinin yaşına, farklı tedavilerin gerekli olup olmadığına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Çocuk diş hekimliği fiyatları hakkında detaylı bilgi için diş hekiminizle iletişime geçebilirsiniz.

Diş Hekiminden Fiyat Al
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58