Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Gazete Haberleri

Hürriyet Gazetesi

Cliniqa Dental World’ün Hürriyet Gazetesi’nde yer alan diş sağlığı makaleleri ve klinikten haberler.

İstanbul’un en çok tercih edilen diş sağlığı merkezlerinden Cliniqa Dental World olarak her biri alanında öncü diş hekimlerimiz, dikkat çeken tedavi yöntemlerimiz, konforlu kliniğimiz ve başarılarımızla Hürriyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

En son teknoloji tedavilerimiz, kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberleri Hürriyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Cliniqa Dental World’ün Sabah Gazetesi’nde yer alan haberlerine göz atın, diş hekimlerinden ağız sağlığı önerileri alın.

İstanbul’un en çok tercih edilen diş sağlığı merkezlerinden Cliniqa Dental World olarak her biri alanında öncü diş hekimlerimiz, dikkat çeken tedavi yöntemlerimiz, konforlu kliniğimiz ve başarılarımızla Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

En son teknoloji tedavileri, kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberleri Sabah gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Milliyet Gazetesi

Milliyet Gazetesi’nde Kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberlerimize, diş hekimlerinin röportajlarına göz atın…

İstanbul’un en çok tercih edilen diş sağlığı merkezlerinden Cliniqa Dental World olarak her biri alanında öncü diş hekimlerimiz, dikkat çeken tedavi yöntemlerimiz, konforlu kliniğimiz ve başarılarımızla Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

En son teknoloji tedavileri, Kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberleri Milliyet gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Kliniğimiz ve doktorlarımız Ağız ve Diş Sağlığı platformumuz hakkında Posta Gazetesi’nde çıkan haberlerimizi ve röportajlarımızı inceleyin.

İstanbul’un en çok tercih edilen diş sağlığı merkezlerinden Cliniqa Dental World olarak her biri alanında öncü diş hekimlerimiz, dikkat çeken tedavi yöntemlerimiz, konforlu kliniğimiz ve başarılarımızla Posta Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

En son teknoloji tedavileri, Kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberleri Posta gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Star Gazetesi

Star Gazetesi, Cliniqa Dental World tanıtım haberlerine yer verdi! İncelemek için yazılara göz atın…

İstanbul’un en çok tercih edilen diş sağlığı merkezlerinden Cliniqa Dental World olarak her biri alanında öncü diş hekimlerimiz, dikkat çeken tedavi yöntemlerimiz, konforlu kliniğimiz ve başarılarımızla Star Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldık.

En son teknoloji tedavileri, Kliniğimiz ve doktorlarımız hakkında çıkan haberleri Star gazetesinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58