Diş Hekimi Misin?

Cliniqa, Türkiye’nin Ağız ve Diş Sağlığı Kliniği

Türkçe

tr

Dil Seçimi

Dil Seçimi

Dergi Röportajları

Cosmopolitan

Cliniqa Dental World kurucumuz Uzm. Dr. Ömer Polat, Cosmopolitan Dergisi ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdi.

Ortodonti Uzmanımız Ömer Polat Cosmopolitan Dergisi için; eğitim, meslek ve özel hayatıyla ilgili soruları cevapladı, hasta ilişkileri ve ortodonti teknolojileri üzerine bilgiler verdi. Diş teli tedavileriyle ilgili merak edilen her konu hakkında okurlarını bilinçlendirecek açıklamalar yaptı.

Ortodonti tedavisine ne zaman başlanmalı, tedavi sırasında nelere dikkat edilmeli, merak ediyorsanız Cliniqa Dental World kurucumuz Ömer Polat’ın Cosmopolitan röportajını okuyun.

Cosmopolitan Dergisi Röportajı

Şamdan

Cliniqa Dental World kurucumuz Ömer Polat’ın Şamdan Dergisi’nde yer alan röportajlarına göz atın, ortodonti tedavisi hakkında bilgi alın.

Ortodonti Uzmanımız Ömer Polat Şamdan Dergisi okurları için eğitim hayatından kariyerine, ortodonti tedavilerinde dikkat edileceklerden ortodonti için en uygun yaşa kadar merak edilen tüm sorulara yanıt verdi.

Cliniqa Dental World ve Uzm. Dr. Ömer Polat hakkında daha çok bilgi edinmek isterseniz Şamdan dergisinde yayımlanan yazımızı okuyabilirsiniz.

Şamdan Dergisi Röportajı

Klass Dergisi

Cliniqa Dental World kurucumuz Uzm. Dr. Ömer Polat, kliniğimizde verdiğimiz hizmetler hakkında Klass Dergisine açıklamalarda bulundu.

Ortodonti uzmanımız Ömer Polat, dental sektöre kattığımız yeni vizyon ve premium hizmetler hakkında Klass Dergisi’ne röportaj verdi. Kliniğimizin tasarımından sunduğu hizmetlere ve gerçekleştirmek istediği hedeflere kadar merak edilen soruları yanıtladı.

Cliniqa ve sunduğumuz hizmetler hakkında detaylı bilgi almak, bizi daha yakından tanımak isterseniz Klass Dergisinde yayımlanan röportajımızı inceleyin.

Güncellenmektedir

Medikaltürk Dergisi

Cliniqa Dental World diş sağlığı merkezimizin Medikaltürk Dergisi’nde yer alan kurucu röportajları ve diş hekimi makaleleri.

Alanında uzman diş hekimlerimizin, dikkat çeken premium tedavi yöntemlerimizin, ağız ve diş sağlığı ile ilgili önerilerimizin yer aldığı keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İstanbul başta olmak üzere konuğumuz olan hastalarımızın aldıkları hizmetlerden bahsettik.

En son teknoloji tedavileri, Cliniqa Dental World hakkında çıkan haberleri Medikaltürk dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Life Dergisi

Life Dergisi, Cliniqa Dental World kurucumuz Uzm. Dr. Ömer Polat ile röportaj yaptı! İncelemek için yazılara göz atın…

Modern kliniğimiz, konforlu tedavi bölümlerimiz ve her biri alanında öncü diş hekimlerimizle Cliniqa Dental World ve hizmetlerimizden bahsettiğimiz keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. Kurucumuz Uzm. Dr. Ömer Polat, hakkında merak edilenleri cevapladı.

En son teknoloji tedavileri, Cliniqa Dental World hakkında çıkan haberleri Life dergisinde yayımlanan yazılarımızdan takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Randevu Al
Randevu Al +90 (212) 663 77 58